POZNAJ NAS
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ

Kompleksowość oferowanych usług zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej zapewnia bazę dydaktyczno – noclegową, wyżywienie oraz profesjonalną organizację wydarzeń.

Zaledwie 10 km od Rzeszowa mieści się nowoczesny ośrodek konferencyjno – rekreacyjny rzeszowskiej uczelni wyższej. Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej to miejsce położone wśród urokliwych wzniesień Pogórza Dynowskiego.
CTiR łączy w sobie najlepsze cechy: nowoczesną infrastrukturę, dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagających gości, a także wieloletnie doświadczenie, będące gwarancją profesjonalizmu i najwyższej jakości świadczony usług. Malownicze położenie pozwala rozkoszować się ciszą, nieograniczoną przestrzenią i pięknem wszechobecnej przyrody.
Odkryj malownicze pogórze

Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej łączy w sobie uroki położenia oraz piękne widoki na wzniesienia Pogórza Dynowskiego z bogatym zapleczem bazy noclegowej oraz usługowej, gwarantujących wszechstronną obsługę oraz niezapomniane chwile.
Komfortowe miejsca noclegowe, wyżywienie na najwyższym poziomie oraz profesjonalizm w organizacji wydarzeń przemawia za podjęciem decyzji o pobycie w naszym ośrodku. Do dyspozycji gości przeznaczono sale konferencyjno – wykładowe oraz atrakcyjne zaplecze sportowe, na które składają się m.in.: hala sportowa, boiska (zewnętrzne i wewnętrzne) czy strefa regeneracji.